Torex Semiconductor Ltd XC6122D517MR-G
XC6122D517MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6122D517MR-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6122D517MR-G.pdf
Availability of XC6122D517MR-G
QUANTITY
XC6122D517MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6122D517MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6122D517MR-G
ResetActive Low
Reset Timeout400 ms Typical
Voltage - Threshold1.7V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6122D517MR-G
Related LinksXC6122D, XC6122D517MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6122D517MR-G Details Description
Related parts for XC6122D517MR-G
RES 43K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 115V datasheet.pdf
RES 1.02K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 12 OHM 2% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.3V 1W DO204AL datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 3.1A 19 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf