Torex Semiconductor Ltd XC6122F631ER-G
XC6122F631ER-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6122F631ER-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER 6-USP
Datasheet Download
XC6122F631ER-G.pdf
Availability of XC6122F631ER-G
QUANTITY
XC6122F631ER-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6122F631ER-G
Internal Part NumberEIS-XC6122F631ER-G
ResetActive Low
Reset Timeout1.6 s Typical
Voltage - Threshold3.1V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-UFDFN Exposed Pad
Supplier Device Package6-USP (1.8x2)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6122F631ER-G
Related LinksXC6122F, XC6122F631ER-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6122F631ER-G Details Description
Related parts for XC6122F631ER-G
LED GREEN CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 630VDC AXIAL datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER datasheet.pdf
RES 34 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 datasheet.pdf