Torex Semiconductor Ltd XC6123A422MR-G
XC6123A422MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6123A422MR-G
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6123A422MR-G.pdf
Availability of XC6123A422MR-G
QUANTITY
XC6123A422MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6123A422MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6123A422MR-G
ResetActive Low
Reset Timeout200 ms Typical
Voltage - Threshold2.2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6123A422MR-G
Related LinksXC6123A, XC6123A422MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6123A422MR-G Details Description
Related parts for XC6123A422MR-G
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 3.4UH 12.3A 5.5 MOHM datasheet.pdf
CONN HSG WALL MNT RCPT 41POS datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 4CH 16QSOP datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10% 15V 2917 datasheet.pdf