Torex Semiconductor Ltd XC6123C320MR-G
XC6123C320MR-G picture photo
Mfg. Part Number
XC6123C320MR-G
Manufacturer
Product Category
PMIC - Supervisors
Brief Description
IC WATCHDOG TIMER SOT-25
Datasheet Download
XC6123C320MR-G.pdf
Availability of XC6123C320MR-G
QUANTITY
XC6123C320MR-G Order Process
Ship out your order
Specifications of XC6123C320MR-G
Internal Part NumberEIS-XC6123C320MR-G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyPMIC - Supervisors
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
TypeWatchdog Circuit
Number of Voltages Monitored1
OutputOpen Drain or Open Collector
ResetActive Low
Reset Timeout100 ms Typical
Voltage - Threshold2V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseSC-74A, SOT-753
Supplier Device PackageSOT-25
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XC6123C320MR-G
Related LinksXC6123C, XC6123C320MR-G Datasheet, Torex Semiconductor Ltd Distributor
XC6123C320MR-G Details Description
Related parts for XC6123C320MR-G
CONN SPRING CONT 09 POS .295 SMD datasheet.pdf
FLEX CABLE - AFG18G/AF18/AFE18T datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 34.8UH SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES 240 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 175MA 2.3 OHM SMD datasheet.pdf
RES 95.3 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf