Xilinx XC7354TM-10PC84
XC7354TM-10PC84 picture photo
Mfg. Part Number
XC7354TM-10PC84
Brief Description
XILINX IC XC7354TM-10PC84 Available
Datasheet Download
XC7354TM-10PC84.pdf
Availability of XC7354TM-10PC84
QUANTITY
XC7354TM-10PC84 Order Process
Ship out your order
Specifications of XC7354TM-10PC84
Internal Part NumberEIS-XC7354TM-10PC84
Delivery TimeIn stock, ship XC7354TM-10PC84XC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC7354TM
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodePLCC
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC7354TM-10PC84
Alternative Part (Replacement)EIS-XC7354TM-10PC84
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXC7354T, XC7354TM-10PC84 Datasheet, Xilinx Distributor
XC7354TM-10PC84 Details Description
Related parts for XC7354TM-10PC84
FIXED IND 15UH 120MA 2.8 OHM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT STR PCB 3POS GOLD datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 18V 2A datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:6 2GHZ 20TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONN BUTT SPLICE 8AWG datasheet.pdf
RES CHAS MNT 46.4 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 37POS PIN datasheet.pdf