Xilinx XC7V1500T-1FFG784I
XC7V1500T-1FFG784I picture photo
Mfg. Part Number
XC7V1500T-1FFG784I
Brief Description
Field Programmable Gate Array, 229050 CLBs, PBGA784 IC
Datasheet Download
XC7V1500T-1FFG784I.pdf
Availability of XC7V1500T-1FFG784I
QUANTITY
XC7V1500T-1FFG784I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC7V1500T-1FFG784I
Internal Part NumberEIS-XC7V1500T-1FFG784I
Delivery TimeIn stock, ship XC7V1500T-1FFG784I today
Number of CLBs229050
Number of Terminals784
Surface MountYES
Width-
Length-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC7V1500T-1FFG784I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC7V1500T-1FFG784I
DistributorEIS LIMITED
Related LinksXC7V1500T, XC7V1500T-1FFG784I Datasheet, Xilinx Distributor
XC7V1500T-1FFG784I Details Description
Related parts for XC7V1500T-1FFG784I
RES SMD 4.75K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DSUB CABLE - CFM15S/AE15M/CFM15S datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 29POS R/A datasheet.pdf
CAP CER 100PF 150V 0606 datasheet.pdf
HALF-CHIP VTM CURRENT MULTIPLIER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 3VWM 16.7VC SMD datasheet.pdf
IC DESERIALIZER 28BIT GMSL QFN datasheet.pdf
44POS M H.D R/A TY3 FILTER datasheet.pdf
FUSE 6A 440V AC BS88 datasheet.pdf