Xilinx XC95144XL-10PQG100C
XC95144XL-10PQG100C picture photo
Mfg. Part Number
XC95144XL-10PQG100C
Datasheet Download
XC95144XL-10PQG100C.pdf
Availability of XC95144XL-10PQG100C
QUANTITY
XC95144XL-10PQG100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC95144XL-10PQG100C
Internal Part NumberEIS-XC95144XL-10PQG100C
Delivery TimeIn stock, ship XC95144XL-10PQG100CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC95144XL-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC95144XL-10PQG100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC95144XL-10PQG100C
Related LinksXC95144XL, XC95144XL-10PQG100C Datasheet, Xilinx Distributor
XC95144XL-10PQG100C Details Description
Related parts for XC95144XL-10PQG100C
PATCHCORD BANA PLUG STKG 24" BLK datasheet.pdf
RES SMD 226 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SDRAM 16MBIT 143MHZ 60TFBGA datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 65 OHM SMD datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 2POS 7.5MM datasheet.pdf
RES 182K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC I/O EXPANDER I2C 24TQFN datasheet.pdf
RES 0.05 OHM 10W 1% RADIAL datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR GT1 ACCESSORY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf