Xilinx XC95144XL-10TQ100BMN
XC95144XL-10TQ100BMN picture photo
Mfg. Part Number
XC95144XL-10TQ100BMN
Datasheet Download
XC95144XL-10TQ100BMN.pdf
Availability of XC95144XL-10TQ100BMN
QUANTITY
XC95144XL-10TQ100BMN Order Process
Ship out your order
Specifications of XC95144XL-10TQ100BMN
Internal Part NumberEIS-XC95144XL-10TQ100BMN
Delivery TimeIn stock, ship XC95144XL-10TQ100BMNXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC95144XL-1
Number of CLBs-
Package CodeTQFP-100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC95144XL-10TQ100BMN
Alternative Part (Replacement)EIS-XC95144XL-10TQ100BMN
Related LinksXC95144XL-, XC95144XL-10TQ100BMN Datasheet, Xilinx Distributor
XC95144XL-10TQ100BMN Details Description
Related parts for XC95144XL-10TQ100BMN
RES SMD 5.76KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC ADC 12BIT PARALLEL 24-TSSOP datasheet.pdf
OPTO INTERRUPTER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
RES 18.7K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 9V 1W datasheet.pdf
CAP CER 130PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf