Xilinx XC95144XL-15TQG144C
XC95144XL-15TQG144C picture photo
Mfg. Part Number
XC95144XL-15TQG144C
Datasheet Download
XC95144XL-15TQG144C.pdf
Availability of XC95144XL-15TQG144C
QUANTITY
XC95144XL-15TQG144C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC95144XL-15TQG144C
Internal Part NumberEIS-XC95144XL-15TQG144C
Delivery TimeIn stock, ship XC95144XL-15TQG144CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC95144XL-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC95144XL-15TQG144C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC95144XL-15TQG144C
Related LinksXC95144XL, XC95144XL-15TQG144C Datasheet, Xilinx Distributor
XC95144XL-15TQG144C Details Description
Related parts for XC95144XL-15TQG144C
IC CRIMZON Z8 MCU OTP 32K 48SSOP datasheet.pdf
MUX/DEMUX DUAL 4:1 TTL 16QSOP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR TRPL PROC 8-SOIC datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR 56307 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 11POS 15MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN datasheet.pdf
Connector Socket 64 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 25MA 20V datasheet.pdf
MOSFET N-CH 1200V 3A TO-263 datasheet.pdf