Xilinx XC9536PC44-10JC
XC9536PC44-10JC picture photo
Mfg. Part Number
XC9536PC44-10JC
Datasheet Download
XC9536PC44-10JC.pdf
Availability of XC9536PC44-10JC
QUANTITY
XC9536PC44-10JC Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9536PC44-10JC
Internal Part NumberEIS-XC9536PC44-10JC
Delivery TimeIn stock, ship XC9536PC44-10JCXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC9536PC
Number of CLBs-
Package CodePLCC44
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9536PC44-10JC
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9536PC44-10JC
Related LinksXC9536P, XC9536PC44-10JC Datasheet, Xilinx Distributor
XC9536PC44-10JC Details Description
Related parts for XC9536PC44-10JC
RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC MPU RESET MON 2.93V SOT-23 datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 8SKT SLD CUP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
8305-7 TERM LOCATING PIN datasheet.pdf
RES 205 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf