Xilinx XC9536XL-10VQG44AWN
XC9536XL-10VQG44AWN picture photo
Mfg. Part Number
XC9536XL-10VQG44AWN
Datasheet Download
XC9536XL-10VQG44AWN.pdf
Availability of XC9536XL-10VQG44AWN
QUANTITY
XC9536XL-10VQG44AWN Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9536XL-10VQG44AWN
Internal Part NumberEIS-XC9536XL-10VQG44AWN
Delivery TimeIn stock, ship XC9536XL-10VQG44AWNXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC9536XL-1
Number of CLBs-
Package CodeQFP44
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9536XL-10VQG44AWN
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9536XL-10VQG44AWN
Related LinksXC9536XL-, XC9536XL-10VQG44AWN Datasheet, Xilinx Distributor
XC9536XL-10VQG44AWN Details Description
Related parts for XC9536XL-10VQG44AWN
CONN EDGECARD 44POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC 12BIT 1:3 MUX/DEMUX 56-TSSOP datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 30ppm 12pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG SHLD 500' datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
INTERBUS MODULAR BUS COUPLER datasheet.pdf
4POS HEADER ASSEMBLY GIC 2.0 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf