Xilinx XC9536XLVQ645-7C
XC9536XLVQ645-7C picture photo
Mfg. Part Number
XC9536XLVQ645-7C
Brief Description
IC CPLD 36MC 10NS 48CSP
Datasheet Download
XC9536XLVQ645-7C.pdf
Availability of XC9536XLVQ645-7C
QUANTITY
XC9536XLVQ645-7C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9536XLVQ645-7C
Internal Part NumberEIS-XC9536XLVQ645-7C
Delivery TimeIn stock, ship XC9536XLVQ645-7CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXC9536XL
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeLQFP64
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9536XLVQ645-7C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9536XLVQ645-7C
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryHigh-Performance CPLD
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type High-Performance CPLD
Related LinksXC9536XL, XC9536XLVQ645-7C Datasheet, Xilinx Distributor
XC9536XLVQ645-7C Details Description
Related parts for XC9536XLVQ645-7C
FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG datasheet.pdf
CAP CER 470PF 250VAC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.32 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.70PF 50V U2J 0402 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RES 10.6 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 98.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
TAPE 3/4" X 36 YD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf