Xilinx XC9572-10TQ-100C
XC9572-10TQ-100C picture photo
Mfg. Part Number
XC9572-10TQ-100C
Datasheet Download
XC9572-10TQ-100C.pdf
Availability of XC9572-10TQ-100C
QUANTITY
XC9572-10TQ-100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572-10TQ-100C
Internal Part NumberEIS-XC9572-10TQ-100C
Delivery TimeIn stock, ship XC9572-10TQ-100CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC9572XV High-performance CPLD
SeriesXC9572-1
Number of CLBs-
Package CodeQFP100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572-10TQ-100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572-10TQ-100C
Related LinksXC9572-1, XC9572-10TQ-100C Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572-10TQ-100C Details Description
Related parts for XC9572-10TQ-100C
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB OTP 44VQFP datasheet.pdf
Connector Receptacle 26 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 360 OHM 5% 1/5W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
BOX PLASTIC GRAY 3.23"L X 3.15"W datasheet.pdf
FREQUENCY RELAY datasheet.pdf
RES SMD 0.11 OHM 5% 1/8W 0603 datasheet.pdf