Xilinx XC9572-10TQ100-7C
XC9572-10TQ100-7C picture photo
Mfg. Part Number
XC9572-10TQ100-7C
Datasheet Download
XC9572-10TQ100-7C.pdf
Availability of XC9572-10TQ100-7C
QUANTITY
XC9572-10TQ100-7C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572-10TQ100-7C
Internal Part NumberEIS-XC9572-10TQ100-7C
Delivery TimeIn stock, ship XC9572-10TQ100-7CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC9572XV High-performance CPLD
SeriesXC9572-10
Number of CLBs-
Package CodeTQFP-100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572-10TQ100-7C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572-10TQ100-7C
Related LinksXC9572-1, XC9572-10TQ100-7C Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572-10TQ100-7C Details Description
Related parts for XC9572-10TQ100-7C
RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ 14DIP datasheet.pdf
RES SMD 562K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
VARISTOR 990V 6KA DISC 14MM datasheet.pdf
RES SMD 127 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
MICRO-D PLUG 25POS SKT 36" WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
DIE I1 198005291 datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
MARKERS datasheet.pdf
CAP FILM 27NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf