Xilinx XC9572-15CTQ100
XC9572-15CTQ100 picture photo
Mfg. Part Number
XC9572-15CTQ100
Datasheet Download
XC9572-15CTQ100.pdf
Availability of XC9572-15CTQ100
QUANTITY
XC9572-15CTQ100 Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572-15CTQ100
Internal Part NumberEIS-XC9572-15CTQ100
Delivery TimeIn stock, ship XC9572-15CTQ100XC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC9572XV High-performance CPLD
SeriesXC9572-1
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572-15CTQ100
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572-15CTQ100
Related LinksXC9572-, XC9572-15CTQ100 Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572-15CTQ100 Details Description
Related parts for XC9572-15CTQ100
FIXED IND 1.2UH 15A 3.7 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 48POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 5V SC70 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110PS .050 DIP SLD datasheet.pdf
RES SMD 1.69K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 1/8-27NPT .5-4.5V datasheet.pdf
LED BLUE CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CAP CER 3.5PF 50V U2J 0201 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 3.2A 15 MOHM TH datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf