Xilinx XC9572TM-15PC44C
XC9572TM-15PC44C picture photo
Mfg. Part Number
XC9572TM-15PC44C
Datasheet Download
XC9572TM-15PC44C.pdf
Availability of XC9572TM-15PC44C
QUANTITY
XC9572TM-15PC44C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572TM-15PC44C
Internal Part NumberEIS-XC9572TM-15PC44C
Delivery TimeIn stock, ship XC9572TM-15PC44CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC9572XV High-performance CPLD
SeriesXC9572TM
Number of CLBs-
Package CodePLCC
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572TM-15PC44C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572TM-15PC44C
Related LinksXC9572TM, XC9572TM-15PC44C Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572TM-15PC44C Details Description
Related parts for XC9572TM-15PC44C
VARISTOR 73.8V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 7.5A 18 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS .200X.150 GOLD datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 44 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 580MA 820 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 16V 10% 2824 datasheet.pdf
TOOL DF5A CRIMPING ACCESSORY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
ASSY DOUBLER 9A 50V STD REC datasheet.pdf