Xilinx XC9572XL-10TQ100AEN
XC9572XL-10TQ100AEN picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-10TQ100AEN
Datasheet Download
XC9572XL-10TQ100AEN.pdf
Availability of XC9572XL-10TQ100AEN
QUANTITY
XC9572XL-10TQ100AEN Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-10TQ100AEN
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-10TQ100AEN
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-10TQ100AENXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC9572XV High-performance CPLD
SeriesXC9572XL-1
Number of CLBs-
Package CodeTQFP-100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-10TQ100AEN
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-10TQ100AEN
Related LinksXC9572XL-, XC9572XL-10TQ100AEN Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-10TQ100AEN Details Description
Related parts for XC9572XL-10TQ100AEN
IDC CABLE - CKR50G/AE50G/CCE50G datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
IDC CABLE - HKR60H/AE60M/HKR60H datasheet.pdf
CARDEDGE 100POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
CONN SODIMM 200POS R/A SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CONN HEADER 46POS VERT GOLD T/H datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 82 OHM 0.5% 1/4W 0603 datasheet.pdf