Xilinx XC9572XL-10TQ64C
XC9572XL-10TQ64C picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-10TQ64C
Datasheet Download
XC9572XL-10TQ64C.pdf
Availability of XC9572XL-10TQ64C
QUANTITY
XC9572XL-10TQ64C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-10TQ64C
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-10TQ64C
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-10TQ64CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full DetailsXC9572XV High-performance CPLD
SeriesXC9572XL
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-10TQ64C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-10TQ64C
Related LinksXC9572XL, XC9572XL-10TQ64C Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-10TQ64C Details Description
Related parts for XC9572XL-10TQ64C
RES 5.6K OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
SCR PHASE CONT 800V 125A TO-94 datasheet.pdf
RES 22.1 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OPAMP JFET 5.5MHZ 8DIP datasheet.pdf
SWITCH KNOB ILLUM 2POS DPST RED datasheet.pdf
CAP CER 0.82UF 6.3V X5R 0603 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 24POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
FIBER DOME STUB TERM 8 250' DIEL datasheet.pdf
CAP 22 UF 20% 10 V datasheet.pdf