Xilinx XC9572XL-15TQ100I
XC9572XL-15TQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-15TQ100I
Datasheet Download
XC9572XL-15TQ100I.pdf
Availability of XC9572XL-15TQ100I
QUANTITY
XC9572XL-15TQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-15TQ100I
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-15TQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-15TQ100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-15TQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-15TQ100I
Related LinksXC9572XL, XC9572XL-15TQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-15TQ100I Details Description
Related parts for XC9572XL-15TQ100I
CONN RECEPT VERT 100POS 1.27MM datasheet.pdf
THERMAL INTERFACE PAD datasheet.pdf
CAP CER 36PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
6154 FELCOM COMPONENTS 15A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 19 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
LPH VERT. ASSY W GUIDES datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 101 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256K FLASH 64-LQFP datasheet.pdf
CAP FILM 6.8NF 10% 400VDC AXIAL datasheet.pdf