Xilinx XC9572XL-PC10-44C
XC9572XL-PC10-44C picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-PC10-44C
Datasheet Download
XC9572XL-PC10-44C.pdf
Availability of XC9572XL-PC10-44C
QUANTITY
XC9572XL-PC10-44C Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-PC10-44C
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-PC10-44C
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-PC10-44CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Number of CLBs-
Package CodePLCC
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-PC10-44C
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-PC10-44C
Related LinksXC9572XL, XC9572XL-PC10-44C Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-PC10-44C Details Description
Related parts for XC9572XL-PC10-44C
RES SMD 143 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
AM2161SC1-45 STEEL PIN .0625 DIA datasheet.pdf
RES 30.1 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 666.67K OHM 1.5W 0.25% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
IE MINIFIBERLINX-II/LASTGASP TP- datasheet.pdf
CAP CER 51PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf