Xilinx XC9572XL-TQ100AWN
XC9572XL-TQ100AWN picture photo
Mfg. Part Number
XC9572XL-TQ100AWN
Datasheet Download
XC9572XL-TQ100AWN.pdf
Availability of XC9572XL-TQ100AWN
QUANTITY
XC9572XL-TQ100AWN Order Process
Ship out your order
Specifications of XC9572XL-TQ100AWN
Internal Part NumberEIS-XC9572XL-TQ100AWN
Delivery TimeIn stock, ship XC9572XL-TQ100AWNXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Number of CLBs-
Package CodeQFP100
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XC9572XL-TQ100AWN
Alternative Part (Replacement)EIS-XC9572XL-TQ100AWN
DistributorEIS LIMITED
Product CategoryHigh-performance CPLD
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type High-Performance CPLD
Related LinksXC9572XL, XC9572XL-TQ100AWN Datasheet, Xilinx Distributor
XC9572XL-TQ100AWN Details Description
Related parts for XC9572XL-TQ100AWN
RES 1.8K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
TRANS PNP 70V 2.5A 3-MLP datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 37.8VA CHAS MNT datasheet.pdf
INTERFACE PLC FIELD 24VDC 2X16 datasheet.pdf
CONN HOUSING RCPT CRIMP 30POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
GDT 250V 20% 10KA datasheet.pdf
END BRACKET WIDTH: 8.2 MM GRAY datasheet.pdf
LUG COPPER 1-12 AWG 1/4 STUD datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 20% 400VDC AXIAL datasheet.pdf