Xilinx XCE0103-4FF1152C-109001
XCE0103-4FF1152C-109001 picture photo
Mfg. Part Number
XCE0103-4FF1152C-109001
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC XCE0103-4FF1152C-109001 Available
Datasheet Download
XCE0103-4FF1152C-109001.pdf
Availability of XCE0103-4FF1152C-109001
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XCE0103-4FF1152C-109001 Order Process
Ship out your order
Specifications of XCE0103-4FF1152C-109001
Internal Part NumberEIS-XCE0103-4FF1152C-109001
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XCE0103-4FF1152C-109001XC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXCE0103-4FF1
Lifecycle status-
RoHS Status-
HTS Code8542.39.00.00
Number of CLBs-
Package CodeBGA
Surface MountSMD/Through Hole
Moisture Sensitivity Level-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCE0103-4FF1152C-109001
Alternative Part (Replacement)EIS-XCE0103-4FF1152C-109001
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Product Category-
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXCE0103-4FF, XCE0103-4FF1152C-109001 Datasheet, Xilinx Distributor
XCE0103-4FF1152C-109001 Details Description
Related parts for XCE0103-4FF1152C-109001
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 50MHZ 8SO datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 SQ WW datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FUSE 45A 150V UL FERRULE datasheet.pdf
IC BUFF/DVR DUAL N-INV 20TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS R/A POLAR SLD datasheet.pdf
SLEEVING FIBERGLASS NAT 100=100' datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 20POS TIN datasheet.pdf