Xilinx XCR22LV10-10SO24I
XCR22LV10-10SO24I picture photo
Mfg. Part Number
XCR22LV10-10SO24I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
TotalCMOS, Universal PLD Device IC
Datasheet Download
XCR22LV10-10SO24I.pdf
Availability of XCR22LV10-10SO24I
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XCR22LV10-10SO24I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR22LV10-10SO24I
Internal Part NumberEIS-XCR22LV10-10SO24I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XCR22LV10-10SO24I today.
SeriesXCR22LV
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR22LV10-10SO24I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR22LV10-10SO24I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR22LV1, XCR22LV10-10SO24I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR22LV10-10SO24I Details Description
Related parts for XCR22LV10-10SO24I
FILTER LINE 6.8MH 2.0A TYPE 650 datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 200V 4A TO252 datasheet.pdf
IC SWITCH SPST SOT23-5 datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10V 20% 2312 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 10% 50V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 17POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
PNL MNT 555NM 10MCD 2.2V GREEN datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
HL RELAY 1 FORM C 48VAC datasheet.pdf
CAP FILM 0.01 UF 5 % 2KVDC RAD datasheet.pdf