Xilinx XCR22LV10-15SO24I
XCR22LV10-15SO24I picture photo
Mfg. Part Number
XCR22LV10-15SO24I
Brief Description
TotalCMOS, Universal PLD Device IC
Datasheet Download
XCR22LV10-15SO24I.pdf
Availability of XCR22LV10-15SO24I
QUANTITY
XCR22LV10-15SO24I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR22LV10-15SO24I
Internal Part NumberEIS-XCR22LV10-15SO24I
Delivery TimeIn stock, ship XCR22LV10-15SO24I today.
SeriesXCR22LV
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR22LV10-15SO24I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR22LV10-15SO24I
Related LinksXCR22LV1, XCR22LV10-15SO24I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR22LV10-15SO24I Details Description
Related parts for XCR22LV10-15SO24I
RES SMD 39 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 11.2A 14 MOHM TH datasheet.pdf
SENSOR ACC X-AXIS +/-1.5G 16SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP ARRAY 0.068UF 16V X7R 0612 datasheet.pdf
IC MPU I.MX31 400MHZ 473MAPBGA datasheet.pdf
RES 62 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 5POS SKT datasheet.pdf
220MM 48" GREEN SQUARES datasheet.pdf
CONN SSL RCPT 2POS 4MM SOLDER datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC datasheet.pdf