Xilinx XCR22V10-10PC28C
XCR22V10-10PC28C picture photo
Mfg. Part Number
XCR22V10-10PC28C
Brief Description
5V Zero Power, TotalCMOS, Universal PLD Device IC
Datasheet Download
XCR22V10-10PC28C.pdf
Availability of XCR22V10-10PC28C
QUANTITY
XCR22V10-10PC28C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR22V10-10PC28C
Internal Part NumberEIS-XCR22V10-10PC28C
Delivery TimeIn stock, ship XCR22V10-10PC28C today.
SeriesXCR22V1
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR22V10-10PC28C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR22V10-10PC28C
Related LinksXCR22V10, XCR22V10-10PC28C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR22V10-10PC28C Details Description
Related parts for XCR22V10-10PC28C
TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST INV ADJ TO220 datasheet.pdf
CPC KUPPLUNGSRING datasheet.pdf
CONN MAG-MATE 13-14.5AWG .187 datasheet.pdf
RES 8.87K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
6' USB A TO MICRO B CABLE M/M datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 1.25MM 20POS SMD R/A datasheet.pdf