Xilinx XCR3128-12TQ100C
XCR3128-12TQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCR3128-12TQ100C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
XCR3128: 128 Macrocell CPLD IC
Datasheet Download
XCR3128-12TQ100C.pdf
Availability of XCR3128-12TQ100C
QUANTITY
XCR3128-12TQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3128-12TQ100C
Internal Part NumberEIS-XCR3128-12TQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCR3128-12TQ100C today.
SeriesXCR3128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR3128-12TQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3128-12TQ100C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR3128-, XCR3128-12TQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3128-12TQ100C Details Description
Related parts for XCR3128-12TQ100C
TRANS PNP 25V 0.5A TO92 datasheet.pdf
IC REG CTRLR SGL 5V 8-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 300K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 28POS .35M datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf