Xilinx XCR3128A-10VQ100I
XCR3128A-10VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCR3128A-10VQ100I
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
CPLD with Enhanced Clocking IC
Datasheet Download
XCR3128A-10VQ100I.pdf
Availability of XCR3128A-10VQ100I
QUANTITY
XCR3128A-10VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3128A-10VQ100I
Internal Part NumberEIS-XCR3128A-10VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCR3128A-10VQ100I today.
SeriesXCR3128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR3128A-10VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR3128A-10VQ100I
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR3128A, XCR3128A-10VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3128A-10VQ100I Details Description
Related parts for XCR3128A-10VQ100I
RES SMD 360 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 4.63V SOT23-6 datasheet.pdf
RTD TEMPERATURE SENSOR datasheet.pdf
IC DAC 14BIT SER/VOLT I/O 10UMAX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
GROUNDING STRIP KITS 10 78.65 2M datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 1300UF 20% 80V RADIAL datasheet.pdf