Xilinx XCR325XL-10TQ144I
XCR325XL-10TQ144I picture photo
Mfg. Part Number
XCR325XL-10TQ144I
Brief Description
XILINX IC XCR325XL-10TQ144I Available
Datasheet Download
XCR325XL-10TQ144I.pdf
Availability of XCR325XL-10TQ144I
QUANTITY
XCR325XL-10TQ144I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR325XL-10TQ144I
Internal Part NumberEIS-XCR325XL-10TQ144I
Delivery TimeIn stock, ship XCR325XL-10TQ144IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details-
SeriesXCR325XL-
Number of CLBs-
Package CodeQFP144
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCR325XL-10TQ144I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR325XL-10TQ144I
Product FamilyFPGA Familis
Product Series Type XILINX
Related LinksXCR325XL, XCR325XL-10TQ144I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR325XL-10TQ144I Details Description
Related parts for XCR325XL-10TQ144I
IC OPAMP DIFF 1MHZ TO99-8 datasheet.pdf
LEVELER RUBBER BASE datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 10POS DUAL TIN datasheet.pdf
RES MO 1/2W 0.301 OHM 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.2 OHM 5% 1500W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 0.274 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DP5T datasheet.pdf
150G 10M 0 CXP GEN3 datasheet.pdf
CONN SPRING TARGET SGL R/A 24POS datasheet.pdf