Xilinx XCR3384XL-10PQG208I
XCR3384XL-10PQG208I picture photo
Mfg. Part Number
XCR3384XL-10PQG208I
Brief Description
IC CPLD 384MC 9NS 208PQFP
Datasheet Download
XCR3384XL-10PQG208I.pdf
Availability of XCR3384XL-10PQG208I
QUANTITY
XCR3384XL-10PQG208I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR3384XL-10PQG208I
Internal Part NumberEIS-XCR3384XL-10PQG208I
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Standard Package24
Delay Time tpd(1) Max9.0ns
Voltage Supply - Internal2.7 V ~ 3.6 V
Number of Gates9000
Number of I/O172
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case208-BFQFP
Supplier Device Package208-PQFP (28x28)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)XCR3384XL-10PQG208I
Related LinksXCR3384XL, XCR3384XL-10PQG208I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR3384XL-10PQG208I Details Description
Related parts for XCR3384XL-10PQG208I
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP datasheet.pdf
CONN RECEPT 26-30AWG 15AU CRIMP datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10V 10% 2312 datasheet.pdf
IC XDCP QUAD 64TAP 10K 24-SOIC datasheet.pdf
BOX ALUM BLK/NAT 3.19"L X 2.82"W datasheet.pdf
TVS DIODE 8.92VWM 16.2VC DO204AC datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR DAC3162 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
RES 33.2K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 17POS STRGHT SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf