Xilinx XCR5064C-15VQG100C
XCR5064C-15VQG100C picture photo
Mfg. Part Number
XCR5064C-15VQG100C
Brief Description
XILINX IC XCR5064C-15VQG100C Available
Datasheet Download
XCR5064C-15VQG100C.pdf
Availability of XCR5064C-15VQG100C
QUANTITY
XCR5064C-15VQG100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR5064C-15VQG100C
Internal Part NumberEIS-XCR5064C-15VQG100C
Delivery TimeIn stock, ship XCR5064C-15VQG100CXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details64 Macrocell CPLD with Enhanced Clocking
SeriesXCR5064C-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCR5064C-15VQG100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR5064C-15VQG100C
Product Series Type Macrocell CPLD
Related LinksXCR5064C-, XCR5064C-15VQG100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR5064C-15VQG100C Details Description
Related parts for XCR5064C-15VQG100C
CONN CHAMP 24 POS RECEPTACLE datasheet.pdf
IC SSTL-II PLL CLK-DRVR 48TSSOP datasheet.pdf
CARD CAGE ASSMBL METAL SCREW-IN datasheet.pdf
POWER STRIP 60" 15 BLK W/WHITE datasheet.pdf
CAP CER 560PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
RES 67.3 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 250OHM 0.01% 0.6W J LEAD datasheet.pdf
EVAL BOARD AD5443 AD5446 AD5453 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
RJ45 STACKED LED 8 PORT datasheet.pdf
CRYSTAL 38.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf