Xilinx XCR5064C-6VQG100I
XCR5064C-6VQG100I picture photo
Mfg. Part Number
XCR5064C-6VQG100I
Brief Description
XILINX IC XCR5064C-6VQG100I Available
Datasheet Download
XCR5064C-6VQG100I.pdf
Availability of XCR5064C-6VQG100I
QUANTITY
XCR5064C-6VQG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR5064C-6VQG100I
Internal Part NumberEIS-XCR5064C-6VQG100I
Delivery TimeIn stock, ship XCR5064C-6VQG100IXC2V10000-4BG575C in 1 day.
Full Details64 Macrocell CPLD with Enhanced Clocking
SeriesXCR5064C-
Number of CLBs-
Package CodeQFP
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for XCR5064C-6VQG100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR5064C-6VQG100I
Product Series Type Macrocell CPLD
Related LinksXCR5064C, XCR5064C-6VQG100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCR5064C-6VQG100I Details Description
Related parts for XCR5064C-6VQG100I
IC Z8 GP MCU 32K OTP 20SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM datasheet.pdf
SENSOR 2000PSIS 7/16 5V datasheet.pdf
ADAPTER 208-PQFP ISPLSI 5256VA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
FIXED IND 1.2MH 100MA 34 OHM TH datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR GT13 ACCESSORY datasheet.pdf
SAC-HZ-5P-5 0-542/FS SCO BK datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 91NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf