Xilinx XCR5128C-10VQ100C
XCR5128C-10VQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCR5128C-10VQ100C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
128 Macrocell CPLD with Enhanced Clocking IC
Datasheet Download
XCR5128C-10VQ100C.pdf
Availability of XCR5128C-10VQ100C
QUANTITY
XCR5128C-10VQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCR5128C-10VQ100C
Internal Part NumberEIS-XCR5128C-10VQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCR5128C-10VQ100C today.
SeriesXCR5128
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCR5128C-10VQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCR5128C-10VQ100C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCR5128C, XCR5128C-10VQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCR5128C-10VQ100C Details Description
Related parts for XCR5128C-10VQ100C
CONN TERM BLOCK 2.54MM 11POS PCB datasheet.pdf
SENSOR 15PSIS 7/16 5V 12" datasheet.pdf
IC CTRLR PWM 4PHASE BUCK 48-QFN datasheet.pdf
IC CLK MULT PLL STD DRV 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 7.7PF 100V S2H 0805 datasheet.pdf
RES 23.7 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 5.49KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE 250KHZ 8SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 1A 200 MOHM SMD datasheet.pdf