Xilinx XCS05-4VQ100I
XCS05-4VQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS05-4VQ100I
Datasheet Download
XCS05-4VQ100I.pdf
Availability of XCS05-4VQ100I
QUANTITY
XCS05-4VQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS05-4VQ100I
Internal Part NumberEIS-XCS05-4VQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS05-4VQ100I today.
SeriesXCS05-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS05-4VQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS05-4VQ100I
Related LinksXCS05-, XCS05-4VQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS05-4VQ100I Details Description
Related parts for XCS05-4VQ100I
RES SMD 19.1 OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 147 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EYELET datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 42POS 2MM SMD datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 10A 8-SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
RES 3.48K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 35V X7R 0805 datasheet.pdf