Xilinx XCS05-5BG100I
XCS05-5BG100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS05-5BG100I
Datasheet Download
XCS05-5BG100I.pdf
Availability of XCS05-5BG100I
QUANTITY
XCS05-5BG100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS05-5BG100I
Internal Part NumberEIS-XCS05-5BG100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS05-5BG100I today.
SeriesXCS05-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS05-5BG100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS05-5BG100I
Related LinksXCS05-, XCS05-5BG100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS05-5BG100I Details Description
Related parts for XCS05-5BG100I
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SDIP datasheet.pdf
Connector Receptacle 54 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACT ALT PN MBJ5C datasheet.pdf
IC SRAM 32KBIT 90NS 68PLCC datasheet.pdf
CAP CER 120PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
PC99 SHEET 100X100X0.06MM datasheet.pdf
SPADE KRIMPTITE TAPED datasheet.pdf
RES 24K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 75V AXIAL datasheet.pdf
RES 200K OHM 1W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT ST-ST 8-PLEX datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9, 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf