Xilinx XCS05XL-3PC100I
XCS05XL-3PC100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS05XL-3PC100I
Datasheet Download
XCS05XL-3PC100I.pdf
Availability of XCS05XL-3PC100I
QUANTITY
XCS05XL-3PC100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS05XL-3PC100I
Internal Part NumberEIS-XCS05XL-3PC100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS05XL-3PC100I today.
SeriesXCS05XL
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS05XL-3PC100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS05XL-3PC100I
Related LinksXCS05XL, XCS05XL-3PC100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS05XL-3PC100I Details Description
Related parts for XCS05XL-3PC100I
IC SUPERVISOR RESET 4.63V SOT143 datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .156 EXTEND datasheet.pdf
DSUB MALE SCREW LOCK datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 10UF 10V X5R RADIAL datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 25A 1212-8 datasheet.pdf
XCEDE LEFT 2PVH 4COL WK datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
CAP FILM 1NF 10% 2000VDC datasheet.pdf