Xilinx XCS10-3BG256I
XCS10-3BG256I picture photo
Mfg. Part Number
XCS10-3BG256I
Datasheet Download
XCS10-3BG256I.pdf
Availability of XCS10-3BG256I
QUANTITY
XCS10-3BG256I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10-3BG256I
Internal Part NumberEIS-XCS10-3BG256I
Delivery TimeIn stock, ship XCS10-3BG256I today.
SeriesXCS10-3
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10-3BG256I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10-3BG256I
Related LinksXCS10-, XCS10-3BG256I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10-3BG256I Details Description
Related parts for XCS10-3BG256I
RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC datasheet.pdf
IDC CABLE - MSR50K/MC50F/MSR50K datasheet.pdf
CONN HEADER 125POS TYPE AB VERT datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS INLINE PIN datasheet.pdf
CABLE 5COND 14AWG BLACK 100' datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 250MW SOD323 datasheet.pdf