Xilinx XCS10-3BG84C
XCS10-3BG84C picture photo
Mfg. Part Number
XCS10-3BG84C
Datasheet Download
XCS10-3BG84C.pdf
Availability of XCS10-3BG84C
QUANTITY
XCS10-3BG84C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10-3BG84C
Internal Part NumberEIS-XCS10-3BG84C
Delivery TimeIn stock, ship XCS10-3BG84C today.
SeriesXCS10-3
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10-3BG84C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10-3BG84C
Related LinksXCS10-, XCS10-3BG84C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10-3BG84C Details Description
Related parts for XCS10-3BG84C
TRIAC ALTERNISTOR 800V 8A TO251 datasheet.pdf
CAP CER 10PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
DIODE ZENER 47V 400MW ALF2 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
LED MT SR VERT datasheet.pdf
INDICATOR NEON RED PANEL MNT datasheet.pdf
RES 0.909 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 5.1 OHM 1206 datasheet.pdf