Xilinx XCS10-4CS280C
XCS10-4CS280C picture photo
Mfg. Part Number
XCS10-4CS280C
Datasheet Download
XCS10-4CS280C.pdf
Availability of XCS10-4CS280C
QUANTITY
XCS10-4CS280C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10-4CS280C
Internal Part NumberEIS-XCS10-4CS280C
Delivery TimeIn stock, ship XCS10-4CS280C today.
SeriesXCS10-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10-4CS280C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10-4CS280C
Related LinksXCS10-, XCS10-4CS280C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10-4CS280C Details Description
Related parts for XCS10-4CS280C
CONN HEADER 10POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
BRD SPT REST MNT SNAP LOCK 3/8" datasheet.pdf
RES SMD 287 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC CTLR SSPR 42V LD REG 16TSSOP datasheet.pdf
IC ANLG SW DUAL SPDT T1/E1 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONN HDR 30POS 2.54MM T/H TIN datasheet.pdf
RES SMD 300 OHM 0.01% 1/5W 1506 datasheet.pdf