Xilinx XCS10-4PQ100C
XCS10-4PQ100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS10-4PQ100C
Datasheet Download
XCS10-4PQ100C.pdf
Availability of XCS10-4PQ100C
QUANTITY
XCS10-4PQ100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10-4PQ100C
Internal Part NumberEIS-XCS10-4PQ100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS10-4PQ100C today.
SeriesXCS10-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10-4PQ100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10-4PQ100C
Related LinksXCS10-, XCS10-4PQ100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10-4PQ100C Details Description
Related parts for XCS10-4PQ100C
IC GATE NAND 3CH 3-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 datasheet.pdf
RES 1.00K OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN RECPT 64POS VERT 1MM SMD datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
CONN PLUG FLEX 2POS SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
9POS F FILT P/C 370PF M3 datasheet.pdf
HDM SAPR.222SPCL.272SPCL BENCH datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC datasheet.pdf