Xilinx XCS10XL-4PC144I
XCS10XL-4PC144I picture photo
Mfg. Part Number
XCS10XL-4PC144I
Datasheet Download
XCS10XL-4PC144I.pdf
Availability of XCS10XL-4PC144I
QUANTITY
XCS10XL-4PC144I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10XL-4PC144I
Internal Part NumberEIS-XCS10XL-4PC144I
Delivery TimeIn stock, ship XCS10XL-4PC144I today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10XL-4PC144I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10XL-4PC144I
Related LinksXCS10XL, XCS10XL-4PC144I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10XL-4PC144I Details Description
Related parts for XCS10XL-4PC144I
KEYBOARD LEVMECH 8MM 1X2 datasheet.pdf
IC HEX INVERTER OPEN DRN 14-SOIC datasheet.pdf
IC DVR/RCVR RS232 ESD 16TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 464 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 10V X7R 1206 datasheet.pdf
CONN FFC VERT 18POS 1.25MM PCB datasheet.pdf
RES 1.05 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 294K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP 24AWG WHT/RED 1000' datasheet.pdf
DIODE ZENER 140V 5W T18 datasheet.pdf
RES SMD 18.2KOHM 0.02% 1/2W 2010 datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf