Xilinx XCS10XL-5TQ280C
XCS10XL-5TQ280C picture photo
Mfg. Part Number
XCS10XL-5TQ280C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan and Spartan-XL Families FPGA Field Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XCS10XL-5TQ280C.pdf
Availability of XCS10XL-5TQ280C
QUANTITY
XCS10XL-5TQ280C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS10XL-5TQ280C
Internal Part NumberEIS-XCS10XL-5TQ280C
Delivery TimeIn stock, ship XCS10XL-5TQ280C today.
SeriesXCS10XL
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS10XL-5TQ280C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS10XL-5TQ280C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCS10XL, XCS10XL-5TQ280C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS10XL-5TQ280C Details Description
Related parts for XCS10XL-5TQ280C
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SW HALL EFFECT BIPO 8SOIC datasheet.pdf
TOOL REPLACEMENT 2CARBIDE BLADE datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 96POS R/A TIN 3.3MM datasheet.pdf
RES SMD 4.42KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CLOSURE END SEAL DOUBLE PORT datasheet.pdf
RES 40K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN RCPT 36POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf