Xilinx XCS20-4TQ84I
XCS20-4TQ84I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20-4TQ84I
Datasheet Download
XCS20-4TQ84I.pdf
Availability of XCS20-4TQ84I
QUANTITY
XCS20-4TQ84I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20-4TQ84I
Internal Part NumberEIS-XCS20-4TQ84I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20-4TQ84I today.
SeriesXCS20-4
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20-4TQ84I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20-4TQ84I
Related LinksXCS20-, XCS20-4TQ84I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20-4TQ84I Details Description
Related parts for XCS20-4TQ84I
CONN SOCKET RCPT .036-.054 TIN datasheet.pdf
DOOR STEEL ECONOMIZER LOUVERED datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 20V TO277A datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.2PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 122POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
IC COMPARATOR QUAD RRO 14SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 82NF 5% 63VDC RAD datasheet.pdf