Xilinx XCS20-5CS208C
XCS20-5CS208C picture photo
Mfg. Part Number
XCS20-5CS208C
Datasheet Download
XCS20-5CS208C.pdf
Availability of XCS20-5CS208C
QUANTITY
XCS20-5CS208C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20-5CS208C
Internal Part NumberEIS-XCS20-5CS208C
Delivery TimeIn stock, ship XCS20-5CS208C today.
SeriesXCS20-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20-5CS208C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20-5CS208C
Related LinksXCS20-, XCS20-5CS208C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20-5CS208C Details Description
Related parts for XCS20-5CS208C
IDC CABLE - MSR26K/MC26M/MCE26K datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
CBL RIBN 8COND 0.100 GRAY 100' datasheet.pdf
IC REG LDO 12V 1A TO252-3 datasheet.pdf
CAP CER 22PF 3KV NP0 1808 datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 25 OHM 1% 20W datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0402 datasheet.pdf
DB25F TO 8-XLRF ROH datasheet.pdf
CAP FILM 3.9NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf