Xilinx XCS20-5PQ144I
XCS20-5PQ144I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20-5PQ144I
Datasheet Download
XCS20-5PQ144I.pdf
Availability of XCS20-5PQ144I
QUANTITY
XCS20-5PQ144I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20-5PQ144I
Internal Part NumberEIS-XCS20-5PQ144I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20-5PQ144I today.
SeriesXCS20-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20-5PQ144I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20-5PQ144I
Related LinksXCS20-, XCS20-5PQ144I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20-5PQ144I Details Description
Related parts for XCS20-5PQ144I
CONN IDC PIN 16POS 30AU NO LATCH datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC datasheet.pdf
COUNTER LCD 6 CHAR 90-260V PANEL datasheet.pdf
RES 1.18K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM datasheet.pdf
RESISTOR POWER ADJ 40K OHM 175W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf