Xilinx XCS20-5VQ208I
XCS20-5VQ208I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20-5VQ208I
Datasheet Download
XCS20-5VQ208I.pdf
Availability of XCS20-5VQ208I
QUANTITY
XCS20-5VQ208I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20-5VQ208I
Internal Part NumberEIS-XCS20-5VQ208I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20-5VQ208I today.
SeriesXCS20-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20-5VQ208I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20-5VQ208I
Related LinksXCS20-, XCS20-5VQ208I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20-5VQ208I Details Description
Related parts for XCS20-5VQ208I
SSD 24GB 2.5" SATA datasheet.pdf
Connector Receptacle 6 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher PWM Dimming PG-DIP-8-6 datasheet.pdf
CAP CER 0.68UF 10V X7R 0612 datasheet.pdf
CONN INLINE RCPT 3SKT SLD CUP datasheet.pdf
Connector Receptacle 72 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
LED EASYWHT COOL WHT 5000K 2SMD datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RES SMD 28 OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf
CAP FILM 2.2NF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf