Xilinx XCS20XL-3TQ100I
XCS20XL-3TQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20XL-3TQ100I
Datasheet Download
XCS20XL-3TQ100I.pdf
Availability of XCS20XL-3TQ100I
QUANTITY
XCS20XL-3TQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20XL-3TQ100I
Internal Part NumberEIS-XCS20XL-3TQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20XL-3TQ100I today.
SeriesXCS20XL
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20XL-3TQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20XL-3TQ100I
Related LinksXCS20XL, XCS20XL-3TQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20XL-3TQ100I Details Description
Related parts for XCS20XL-3TQ100I
CAP CER 0.027UF 10V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR TI TMS570 datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTRIC 2M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES 184 OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
COIL CHOKE 2.2MH 1.5A VERT datasheet.pdf
OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
CONN RCPT 10POS WALL MNT PINS datasheet.pdf