Xilinx XCS20XL-4PC256C
XCS20XL-4PC256C picture photo
Mfg. Part Number
XCS20XL-4PC256C
Datasheet Download
XCS20XL-4PC256C.pdf
Availability of XCS20XL-4PC256C
QUANTITY
XCS20XL-4PC256C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20XL-4PC256C
Internal Part NumberEIS-XCS20XL-4PC256C
Delivery TimeIn stock, ship XCS20XL-4PC256C today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20XL-4PC256C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20XL-4PC256C
Related LinksXCS20XL, XCS20XL-4PC256C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20XL-4PC256C Details Description
Related parts for XCS20XL-4PC256C
MOSFET N-CH 60V 150MA SOT23-3 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3.3V 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 60KB FLASH 64VQFN datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 20ppm 32pF 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
SL 5.08/9/90B 3.2 SN HGN BX datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V 1.3NS 30PPM 3.2X5 datasheet.pdf
RES 470 OHM .4W 1% RADIAL datasheet.pdf