Xilinx XCS20XL-4TQ100I
XCS20XL-4TQ100I picture photo
Mfg. Part Number
XCS20XL-4TQ100I
Datasheet Download
XCS20XL-4TQ100I.pdf
Availability of XCS20XL-4TQ100I
QUANTITY
XCS20XL-4TQ100I Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS20XL-4TQ100I
Internal Part NumberEIS-XCS20XL-4TQ100I
Delivery TimeIn stock, ship XCS20XL-4TQ100I today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS20XL-4TQ100I
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS20XL-4TQ100I
Related LinksXCS20XL, XCS20XL-4TQ100I Datasheet, Xilinx Distributor
XCS20XL-4TQ100I Details Description
Related parts for XCS20XL-4TQ100I
MOSFET N-CH 60V 45A D2PAK datasheet.pdf
TERM SOLDER TURRET .151" .094"L datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 3MHZ 8SOIC datasheet.pdf
IC RELAY PHOTOVO 100V 375MA 8DIP datasheet.pdf
CONN COUPLER RCPT FC-FC 12-PLEX datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS W/SKT INLINE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
RES 249 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 500V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 125MA 7 OHM SMD datasheet.pdf
CAP FILM 11NF 5% 2000VDC RAD datasheet.pdf