Xilinx XCS30-3PC100C
XCS30-3PC100C picture photo
Mfg. Part Number
XCS30-3PC100C
Datasheet Download
XCS30-3PC100C.pdf
Availability of XCS30-3PC100C
QUANTITY
XCS30-3PC100C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS30-3PC100C
Internal Part NumberEIS-XCS30-3PC100C
Delivery TimeIn stock, ship XCS30-3PC100C today.
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS30-3PC100C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS30-3PC100C
Related LinksXCS30-, XCS30-3PC100C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS30-3PC100C Details Description
Related parts for XCS30-3PC100C
JFET N-CH 20MA 150MW MINI-3 datasheet.pdf
RES SMD 1.27KOHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 60MA 12.57 OHM SMD datasheet.pdf
RES CHAS MNT 56 OHM 5% 600W datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 200W datasheet.pdf
CAP CER 36PF 100V 5% BP 1206 datasheet.pdf
CAP CER 56PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf