Xilinx XCS30-5PC280C
XCS30-5PC280C picture photo
Mfg. Part Number
XCS30-5PC280C
Manufacturer
Product Category
XILINX IC
Brief Description
Spartan and Spartan-XL Families FPGA Field Programmable Gate Arrays IC
Datasheet Download
XCS30-5PC280C.pdf
Availability of XCS30-5PC280C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
XCS30-5PC280C Order Process
Ship out your order
Specifications of XCS30-5PC280C
Internal Part NumberEIS-XCS30-5PC280C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship XCS30-5PC280C today.
SeriesXCS30-5
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ (Standard Package Quantity)1
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for XCS30-5PC280C
Alternative Part (Replacement)EIS-XCS30-5PC280C
Country of OriginUSA
Weight0.001KG
Additional ServicesProgramming, tape packing or any other services you need
DistributorExcellent Integrated System LIMITED
XILINX Product CategoryIC, FPGA, CPLD, SOC, MCU, DSP, MPU
Related LinksXCS30-, XCS30-5PC280C Datasheet, Xilinx Distributor
XCS30-5PC280C Details Description
Related parts for XCS30-5PC280C
CAP CER 0.047UF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
DGTL ISO 4KV RS422/RS485 16SOIC datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf
CAP CER 10PF 500V NP0 1808 datasheet.pdf
COUNTER LCD 6 CHAR PANEL MOUNT datasheet.pdf
CONN PIN HEADER 14POS DUAL VERT datasheet.pdf
TARGET BOARD FOR STMPRIMER KIT datasheet.pdf
RES 0.249 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 5A AC/DC datasheet.pdf